HD İskender

Hakkımızda

Herkes bildiği, alıştığı iskender lezzetini; istediği zaman, uzmanlığından emin olduğu yerde, ulaşılabilir fiyata ve gönül rahatlığıyla yiyebilmeli!” dedik ve 23 Haziran 1995’te bir lezzet yolculuğuna çıktık. Geleneksel iskenderi, alışveriş merkezlerinde restoran konseptiyle sunan ilk marka olarak çıktığımız bu yolda, bugün HD Holding olarak Türkiye genelinde 50’den fazla ilde 300’e yakın restoranımızda, yılda 40 milyon misafirimizi ağırlıyoruz. Tüm misafirlerimizi uzmanlığımız ve lezzetlerimizle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

Geleneksel sunumumuz, iskender lezzetimiz, işini severek ve güler yüzle yapan ekibimiz sayesinde 2017, 2018, 2019 ve 2022 yıllarında Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcılar Derneği tarafından düzenlenen 1 Numaralı Markalar ödül töreninde "Restoran" kategorisinin kazananı olduk. Hep daha iyisine ulaşmak, Türk halkını geleneksel iskender lezzetiyle avantajlı bir şekilde buluşturmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Hakkımızda
Restoran Kategorisinde İtibarını En Fazla Artıran Marka
Restoran Kategorisinde İtibarını En Fazla Artıran Marka
2019 ve 2022 Restoran Kategori Birincisi
2019 ve 2022 Restoran Kategori Birincisi
2017 ve 2018 Restoran Kategori Birincisi
2017 ve 2018 Restoran Kategori Birincisi
2018 En itibarlı İskender Markası
2018 En itibarlı İskender Markası
Kalite ve Gıda Güvenliği
Kalite ve Gıda Güvenliği
TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK YERLİ RESTORAN ZİNCİRİ

HD HOLDİNG

1995 yılında kurulan HD Holding; bünyesindeki HD İskender, HD Döner, Pidem ve Makarnam markalarıyla, Türkiye genelinde 3.000’den fazla çalışanıyla ve 50 ilde 300’e yakın restoranda her yıl 40 milyon misafire hizmet vermektedir.

Tüm HD Holding markalarının uymayı taahhüt ettiği Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız;

  • Güvenli gıda üretmek ve misafirlerimizin sağlığını korumak,
  • Ürünlerimiz ve işletmemizle ilgili yasal mevzuatlara, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri standartlarına ve Helal üretim yükümlülüklerine uymak,
  • İslami kurallara uygun olarak kesilmiş hayvanlardan elde edilen sağlıklı etlerden, Veteriner Hekim ve Gıda Mühendislerimizin yönetiminde hijyenik ortamların sağlandığı, Helal Gıda gereksinimleri ve yasal mevzuatlara uygun alınan hammaddelerle ürün üretmek,
  • Çevre kirliliğini önlemek, atıkları mümkün olduğunca kaynağında azaltmak veya geri kazanmak,
  • Personellerimizin sürekli gelişimi için; eğitimler düzenlemek ve Kalite ve Gıda Güvenliği farkındalığını arttırmak,
  • Holding hedeflerimiz doğrultusunda performansımızı sürekli iyileştirmek ve geliştirmek,
  • İşletmemizin, personelimizin, markalarımızın ve müşterilerimizin “Gıda ve İş Güvenliği” kapsamında korunmasını sağlamak.