HD İskender, Herkesi İskender Yemeye Davet Ediyor

Dışarıda hakkıyla yemek yeme deneyimini ulaşılabilir kılan, 23 yıllık restorancılık tecrübesi ile Türkiye’nin köklü markalarından HD İskender’in yeni reklam kampanyası, “Hadi İskender Yiyelim” sloganı ile yayına girdi.

Manajans J. Walter Thompson tarafından hazırlanan reklam filminde, genç, yaşlı, anne ve çocuktan oluşan, birbirinden bağımsız bir grup insanın dışarıda iyi bir yemek yeme deneyimine; iskender ve HD İskender hakkındaki sohbetlerine yer veriliyor.

Reklam filminde, “Hadi İskender Yiyelim, HD İskender Yiyelim” sloganıyla, iskenderi hakkıyla ve ritüellerine uygun yeme deneyimi aktarılırken, markanın bilinen ve sevilen özellikleri izleyiciye anımsatılıyor. Filmde ayrıca, iskenderin lezzeti, kalitesi, uygun fiyatlı oluşu ve insanların HD İskender’i neden tercih ettikleri de aktarılıyor.

Farklı yaş gruplarındaki hedef kitleleri ele alınan filmde, dışarıda hakkıyla yemek yemek isteyenlerin aklında oluşabilecek tüm sorulara cevap verilirken, 1 porsiyon iskenderin 17,99 TL’lik uygun fiyatına ve lezzetine dikkat çekiliyor. Reklam filminde kullanılan, “sadece dana eti, %100 usta eli, yılların HD İskender’i” söylemi ile etin kalitesi, ustasının yetkinliği ve yılların restorancılık deneyimi öne çıkarılıyor.

Yeni reklam kampanyası ile daha önce hiç tanışmadıkları misafirleri restoranlarında ağırlamayı hedeflediklerini belirten HD Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Demirağ, “HD Holding olarak misafirlerimize, HD İskender, HD Döner ve Pidem markalarımızla 23 yıldır, 200’e yakın noktada hizmet veriyoruz. Her yıl 20 milyon kişiyi misafirimiz olarak ağırlıyoruz. HD İskender markamızı herkes tanısın, denesin istiyoruz. Yeni kampanyamız ile hedefimiz, herkesin ulaşılabilir fiyata, hakkıyla, geleneklerine uygun, kaliteli ve lezzetli iskender yemesini sağlamak” şeklinde konuştu.

Yeni reklam kampanyası ile mesajını iskender severlere ulaştıran HD İskender’in reklam filmi, TV ve dijital mecralarda yayınlanıyor. Ana filmin ardından yayına girecek devam serisi ile kampanyanın sürdürülmesi planlanıyor.